Український тенісист виграв другий титул у 2024 році

Бєлінський успішно виступає в парі.
29 квітня, 22:10
В'ячеслав Белінський / Instagram

Український тенісист В'ячеслав Бєлінський виграв парний трофей на ґрунтовому турнірі ITF M15 у Спліті (Хорватія).

У фіналі змагань українець і його партнер Яша Шайрих (Польща) у двох сетах переграли дует Адам Хейнонен (Швеція) / Марино Якіч (Хорватія).

ITF M15 Спліт. Пари. Ґрунт. Фінал

В'ячеслав Бєлінський (Україна) / Яша Шайрих (Польща) - Адам Хейнонен (Швеція) / Марино Якіч (Хорватія) - 6:4, 6:2

Зазначимо, що Бєлінський завоював свій сьомий титул у кар'єрі. Примітно, що у квітні поточного року він став переможцем змагань в Антальї разом із Владиславом Орловим.

Раніше повідомлялося, що сестри Кіченок стали віцечемпіонками турніру в Чарльстоні.