Українці стали призерами юніорського чемпіонату світу з біатлону в естафеті

Українська четвірка виборола срібло, поступившись лише фаворитам норвежцям.
2 березня, 13:50
Українські біатлоністи вибороли срібло / IBU

У суботу, 2 березня, в естонському Отепяе відбулася чоловіча естафета у рамках юніорського чемпіонату світу-2024 з біатлону.

Україну у цій гонці представляли Степан Кінаш, Богдан Борковський, Сергій Супрун і Віталій Мандзин, які продемонстрували чудовий результат, ставши віцечемпіонами.

Українські біатлоністи, використавши 11 додаткових набоїв, завершили естафету на другій позиції, поступившись лише фаворитам змагань команді Норвегії. Бронзовими призерами стали представники Франції.

6. Польща (2+9) +2:42.1

Для України це срібло стало другою медаллю на нинішній юніорській світовій першості. Раніше Олександра Меркушина здобула золоту медаль у масстарті-60.