Йоганнес Бьо став володарем Малого кришталевого глобуса в індивідуальних гонках

Лідер загального заліку виграв трофей у конкретній дисципліні Кубка світу.
1 березня, 19:30
Йоганнес Бьо / Getty Images

У п'ятницю, 1 березня, у норвезькому Голменколлені відбулися останні у сезоні-2023/24 індивідуальні гонки Кубка світу з біатлону.

Володарем Малого кришталевого глобуса у цій дисципліні став Йоганнес Бьо. Норвезький біатлоніст завершив третім індивідуальну гонку в Естерсунді, став переможцем в Аньгольц-Антерсельві та фінішував п'ятим у Голменколлені.

Йоганнес Бьо посів перше місце у заліку чоловічих "індивідуалок", набравши 195 очок. Норвежець випередив свого брата Тар'єя Бьо (165) та німця Романа Реєса (137).

Найкращим серед українців у заліку індивідуальних гонок став Артем Прима - 28-е місце. Дмитро Підручний посів 54-у позицію, Тарас Лесюк - 56-у, Антон Дудченко - 57-у, а Артем Тищенко - 62-у.

Для Йоганнеса Бьо, який є поточним лідером загального заліку Кубка світу, цей Малий кришталевий глобус в індивідуальних гонках став третім у кар'єрі.

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар і результати всіх гонок Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!