Україна - дев'ята у змішаній естафеті на Євро-2024, виграла гонку Норвегія

Провал Меркушиної вартував українській команді більш високої позиції.
28 січня, 12:58
Анастасія Меркушина / Getty Images

У неділю, 28 січня, у словацькому Брезно-Осрблі у заключний день чемпіонату Європи з біатлону 2024 року відбулася класична змішана естафета.

Україну в цій гонці представляли Віталій Мандзин, Дмитро Підручний, Христина Дмитренко та Анастасія Меркушина, які посіли підсумкове дев'яте місце.

Мандзин, який першим вийшов на дистанцію в цій гонці, передав естафету четвертим. Підручному вдавалося утримувати цю позицію до своєї другої стрільби, на якій він заробив коло штрафу і опустив українську збірну на шостий рядок, а передав естафету вже восьмим.

Дмитренко змогла трохи покращити ситуацію, піднявшись на шосте місце, проте Меркушина, яка розпочинала заключний відрізок гонки сьомою, провалилася на своєму першому вогневому рубежі - три штрафні кола та десята позиція. У підсумку українці вдалося відіграти лише один рядок.

Переможцем змішаної естафети стала збірна Норвегії, а місця на п'єдесталі слідом за нею посіли Франція та Італія.

9. Україна (4+12) +4:16,2

Нагадаємо, що сьогодні на чемпіонаті Європи з біатлону також відбудеться одиночна змішана естафета. На ISPORT буде доступна онлайн-трансляція сингл-міксту.