Норвежці забрали всі призові місця в гонці переслідування, лише один українець потрапив в очки

П'ятий етап Кубка світу з біатлону завершено.
14 січня, 16:43
Йоханнес Дале-Шевдаль / Getty Images

У неділю, 14 січня, в німецькому Рупольдингу п'ятий етап Кубка світу завершився чоловічими перегонами переслідуванням.

Весь п'єдестал знову зайняли представники Норвегії. Гонку виграв Йоганнес Дале-Шевдаль, лише парою секунд пізніше закінчив його співвітчизник Ветле Крістіансен, а третім став лідер заліку Йоганнес Бьо.

А ось для українських спортсменів завершальна гонка видалася невдалою. Єдиним, хто потрапив до очкової зони став Денис Насико, який фінішував 37-м, 43-м прийшов Артем Тищенко, якому останній промах не дав поборотися за очки.

А ось Тарас Лесюк і Віталій Мандзин повністю провалили заїзд, фінішувавши серед останніх.