Крістіансен виграв спринт у Рупольдингу, Насико фінішував в очковій зоні

Чотири українські біатлоністи з п'яти зуміли кваліфікуватися в гонку переслідування.
13 січня, 17:04
Ветле-Сьястад Крістіансен / Getty Images

У суботу, 13 січня, у німецькому Рупольдингу продовжився п'ятий етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Від України на старт по черзі виходили Тарас Лесюк (9), Антон Дудченко (33), Віталій Мандзин (43), Артем Тищенко (67) та Денис Насико (99).

Насико, який стартував останнім з українців, продемонстрував найкращий результат. Денис жодного разу не схибив на вогневих рубежах. Однак через не найкращий темп він показав лише 39-й результат. Проте він все одно дозволив спортсмену опинитися в очковій зоні та кваліфікуватися у гонку переслідування.

Крім Насико в гонці переслідування братимуть участь Лесюк, який програв результату Насико практично три секунди і фінішував за крок від очкової зони, Мандзин і Дудченко. А ось Антон Дудченко зі сторони спостерігатиме за своїми співвітчизниками, оскільки фінішував поза ТОП-60.

Переможцем спринту став представник Норвегії Ветле-Сьястад Крістіансен, який закрив усі мішені та продемонстрував відмінний темп. Відразу за ним опинилися італієць Томаззо Джакомель та ще один норвежець Тар'єй Бьо.