Норвегія здобула перемогу у жіночій естафеті у Гохфільцені, Україна - у топ-10

Українські біатлоністки завершили гонку на десятій позиції.
2023 г., 10 грудня, 16:36
Норвежки виграли естафету / Getty Images

У неділю, 10 грудня, у австрійському Гохфільцені жіноча естафета закрила другий етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Після тріумфу норвежців у сьогоднішній чоловічій естафетній гонці їх успіх повторили і співвітчизниці. Норвезькі біатлоністки подолали дистанцію за 1:07:39,0.

Друге місце посіли представниці Швеції, а замкнули трійку призерів французькі біатлоністки.

Україну у жіночій естафеті представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Ірина Петренко та Христина Дмитренко, які продемонстрували підсумковий десятий результат.

10. Україна (0+10) +3:06,4

Нагадаємо, на ISPORT можна ознайомитися з календарем і результатами всіх гонок Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.