Наврат виграв чоловічий спринт, Дудченко - єдиний потрапив у топ-40

Нашій збірній катастрофічно не вистачає швидкості.
2023 г., 2 грудня, 17:59
Філіп Наврат / Getty Images

У суботу, 2 грудня, в Естерсунді відбувся чоловічий спринт першого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможцем несподівано став 30-річний представник Німеччини Філіп Наврат, який раніше ніколи не був на подіумі Кубка світу.

Друге і третє місце відійшло збірній Норвегії, де теж не обійшлося без сюрпризів. Другим став Тар'єй Бьо, а ось третім - Вебйорн Соерум, який раніше завжди був поза топ-20.

А ось для України гонка склалася дуже погано. В очковій зоні зміг фінішувати тільки Антон Дудченко, який посів 38-місце. Також 53-й став Богдан Цимбал, який також зможе взяти участь у гонці-переслідуванні.