Йоганес Бьо програв двом німцям, українці не потрапили навіть в ТОП-30

В Естурсунді відбулася перша індивідуальна лижна гонка.
2023 г., 26 листопада, 17:20
Йоганес Бьо / Getty Images

У неділю, 26 листопада, в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону відбулася індивідуальна чоловіча гонка.

Її переможцем став німець Роман Реєс із результатом 51:27:2. Другим став його співвітчизник Юстас Стрелов, а трійку замкнув легендарний Йоганес Бьо.

Зазначимо, у цій гонці наші українці не увійшли навіть до топ-30. 37-м закінчив Тищенко, 48-м став Лесюк, а наші співвітчизники розташувалися набагато нижче.

56.  Антон Дудченко (Україна) +4:46,6.

Нагадаємо, на ISPORT доступні календар та результати всіх гонок Кубка та чемпіонату світу з біатлону в сезоні-2023/24.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: біатлон Йоганнес Бьо