Джима фінішувала тринадцятою в гонці переслідування, яку виграла Ройселанд

Юлія була близька до того, щоб потрапити до ТОП-10.
2023 г., 4 березня, 17:49
Юлія Джима / Getty Images

У суботу, 4 березня, у чеському Нове-Место в рамках сьомого етапу Кубка світу відбулися жіноча гонка переслідування.

На старт вийшли три українські біатлоністки: Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Дар'я Блашко. З ними мала стартувати ще й Олена Білосюк, але вона не брала участі у гонці, бо тренери вирішили дати їй відпочинок перед естафетою.

Загалом цей виступ української команди не можна назвати вдалим. Найкращий результат продемонструвала Джима, фінішувавши тринадцятою. При цьому вона поступилася двома позиціями щодо своєї стартової позиції - два промахи на першому вогневому рубежі дали про себе знати.

Меркушина допустила лише один промах і завершила гонку на тій самій позиції, з якої статувала. А от у Блашко явно не задалася стрільба - одразу п'ять промахів та підсумкове 55-те місце.

Перемогу ж виборола представниця Норвегії Марте Олсбю Ройсленад, яка випередила свою співвітчизницю Інгрід-Ландмарк Тандреволд усього на 2,2 с. "Бронза" дісталася Анаїс Шевальє-Буше з Франції, яка продемонструвала ідеальну стрільбу.