Українські гімнасти вдруге в історії стали чемпіонами Європи у командному багатоборстві

Загалом українці здобули п'ять медалей Євро-2024, три з яких найвищого ґатунку.
28 квітня, 19:44
Українські гімнасти стали чемпіонами Європи / Getty Images

Збірна України зі спортивної гімнастики здобула золото у командному багатоборстві на чемпіонаті Європи-2024, який проходив в італійському Ріміні.

Українська команда у складі Іллі Ковтуна, Олега Верняєва, Ігоря Радівілова, Назара Чепурного та Радомира Стельмаха стала переможцем змагань, продемонструвавши результат 255,762 за підсумками всіх видів програми.

У фіналі українці випередили британців (255,429), які взяли срібло, та бронзових призерів італійців (252,560).

Для України ця перемога стала другою в історії у командному багатоборстві на чемпіонатах Європи. Перше золото українці вибороли в 2020 році.

Джерело: Getty Images

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики
Командне багатоборство

1. Україна - 255,762
  2. Велика Британія - 255,429
  3. Італія - ​​252,560

Нагадаємо, що всього на чемпіонаті Європи-2024 зі спортивної гімнастики Україна виборола п'ять медалей. Раніше Ілля Ковтун став чемпіоном у вправах на паралельних брусах та перекладині, Олег Верняєв взяв срібло у багатоборстві, а Назар Чепурний - бронзу в опорному стрибку.