Ярослава другий рік поспіль доходить до фіналу.
2023 г., 10 жовтня, 20:51
Ярослава Магучіх / Getty Images

Ярослава Магучіх пробилася до трійки номінантів на звання найкращої легкоатлетки року в Європі.

Українка набрала достатньо голосів, щоб потрапити до фінальної частини відбору. Конкуренцію їй складуть нідерландська бігунка Фемке Бол, яка виграла ЧЄ та ЧС у бігу на 400 метрів, а також іспанка Марія Перес, яка виграла ЧС зі спортивної ходьби.

Ярослава ж має трохи солідніший список досягнень цього року. Сопртсменка виграла Євро зі стрибків у висоту, стала чемпіонкою світу та захистила титул чемпіонки Діамантової ліги.

Нагадаємо, що Магучіх потрапляє до трійки другий рік поспіль, але 2022 року у фіналі голосування вона програла Фемці Бол.

Переможницю в голосуванні за звання найкращої легкоатлетки Європи у 2023 році оголосять на церемонії нагородження Golden Tracks, яка відбудеться в суботу, 21 жовтня, у Вільнюсі.

Раніше також повідомлялося, що збірна України з сумо виграла медальний залік ЧС .

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ярослава Магучіх