США - переможець молодіжного чемпіонату світу з хокею

Північноамериканський колектив обіграв у фіналі господарів турніру.
5 січня, 23:11
США / Getty Images

У рамках фіналу молодіжного чемпіонату світу з хокею збірна Швеції на домашньому майданчику зустрілася зі США.

Команди провели два дуже рівних періоди, але невелику перевагу все ж мали гості, які й лідирували з рахунком 2:3.  Закинутими шайбами відзначилися Гейб Перо та Ітан Говард, який оформив дубль за США, а за Швецію - Отто Штенберг і Джонатан Леккерімякі.

Останній період активніше розпочали скандинави, яким необхідно було відіграватися, але північноамериканці стримали натиск свого опонента та згодом збільшили розрив у рахунку завдяки шайбі Зіва Баюма.

У кінцівці матчу шведи вже були змушені знімати голкіпера, але це їм не допомогло, а лише призвело до ще двох шайб у їхні ворота у виконанні Раяна Леонарда та Рютгера Макгроарті.

Таким чином, США завдяки впевненій грі в кінцівці матчу здобули титул молодіжного ЧС-2024.

США - Швеція 6:2

Шайби: Перро, 16, Говард, 29, 34, Баюм, 42, Леонард, 56, Макгроарті, 57 - Штенберг, 22, Леккерімякі, 39.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Швеція США