Кривбас - Металіст 1925 3:0: огляд матчу і результат гри 28.04.2024

Криворізька команда ще у першому таймі зробила результат у матчі з аутсайдером чемпіонату.
28 квітня, 20:30
Кривбас обіграв Металіст 1925 / ФК Кривбас

У неділю, 28 квітня, Кривбас приймав на своєму полі Металіст 1925 у матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги.

Підопічні Юрія Вернидуба ще у першому таймі вирішили всі питання у протистоянні з аутсайдером чемпіонату, здобувши в підсумку розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Уже на п'ятій хвилині поєдинку Максим Задерака вивів Кривбас уперед, отримавши передачу в центрі штрафного майданчика і точно пробивши з розвороту.

Ближче до кінця першого тайму криворіжці довели свою перевагу до розгромної, двічі відзначившись із інтервалом у п'ять хвилин. Спочатку Артур Микитишин на 38-й хвилині замкнув головою подачу на дальню штангу з правого флангу від Дениса Кузика, а потім Максим Луньов результативно відгукнувся на простріл у воротарський майданчик. У другій половині зустрічі рахунок залишився незмінним.

Наразі Кривбас із 54 очками посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ. Металіст 1925 розташувався на останньому рядку, маючи 19 балів.