Рух - Верес 3:1: огляд матчу та результат гри 27.04.2024

Львівський колектив скористався поразкою Дніпра-1, наблизившись на відстань одного очка до суперника, який іде у єврокубковій зоні.
27 квітня, 19:52
Рух - Верес / УПЛ

У суботу, 27 квітня, на Арені Львів програму першого ігрового дня 26 туру Української Прем'єр-ліги закривали Рух і Верес.

У середині першого тайму гості відзначились першим голом, але за допомогою господарів поля – автогол на рахунку Богдана Слюбика.

І хоча до перерви команда Віталія Пономарьова не встигла відігратися, вона зробила це одразу на старті другого тайму. Примітно, що знову забив Слюбик, тільки цього разу у потрібні для його команди ворота.

Через десять хвилин Таллес вивів львів'ян уперед, а ще через шість хвилин Ярослав Карабін подарував своїй команді перевагу у два голи.

Після цього команди не надто і намагалися атакувати і в підсумку завершили матч з рахунком 3:1 на користь Руху.

Львівський клуб підтягнувся на відстань одного очка до Дніпра-1, що йде четвертим. Верес же залишився 14-м із 20-ма балами в активі.