Дніпро-1 - Динамо 1:2 відео голів та найкращих моментів матчу 27.04.2024

Столичний колектив зумів не лише відігратися, а ще й здобути перемогу, граючи наприкінці зустрічі у меншості.
27 квітня, 17:50
Владислав Ванат та Богдан Лєднєв / СК Днепр-1

У Дніпрі відбувся матч 26-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому Динамо здобуло вольову перемогу над Дніпром-1 з рахунком 2:1.

Наприкінці першого тайму Олексій Гуцуляк вивів уперед команду Юрія Максимова. Проте на старті другої половини поєдинку Владислав Кабаєв поновив паритет.

На 88-й хвилині Олександр Тимчик побачив перед собою червону картку, але це не завадило Владиславу Ванату вирвати для своєї команди три очки.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Дніпро-1 - Динамо у двадцять шостому турі УПЛ:

Дніпро-1 - Динамо 1:2
Голи: Гуцуляк, 43 - Кабаєв, 49, Ванат, 90+1.

Володіння м'ячем: 53% - 47%
Удари: 3 - 7
Удари в площину: 2 - 5
Фоли: 9 - 7
Атаки: 35- 46

Дніпро-1: Волинець - Адамюк, Сваток, Сарапій, Пасіч - Бабенко, Рубчинський (Горбунов, 84), Мірошніченко (Гаджиєв, 90+3), Лєднєв, Очеретько - Гуцуляк.

Динамо: Бущан - Тимчик, Попов, Михавко (Дячук, 66), Вівчаренко - Андрієвський (Бражко, 59), Шапаренко (Шепелєв, 82), Буяльський - Ярмоленко (Волошин, 59), Ванат, Кабаєв (Супряга, 82).

Попередження: Сарапій, Мірошніченко, Сваток, Гаджиєв - Шапаренко, Андрієвський, Ярмоленко, Дячук.

Вилучення: Тимчик, 88 (Динамо, пряма червона картка).