Ліверпуль - Шеффілд 3:1: огляд матчу та результат гри 04.04.2024

Мерсисайдці мало не примудрилися втратити очки на своєму полі.
4 квітня, 23:26
Ліверпуль - Шеффілд / Getty Images

У четвер, 4 квітня, в рамках 31 туру АПЛ Ліверпуль приймав Шеффілд. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Дарвін Нуньєс своїм влучним ударом вийшов підопічних Юргена Клоппа вперед уже на 17-й хвилині і все йшло досить добре для "червоних", але у другому таймі команда примудрилася пропустити дурний автогол.

Джерело: Getty Images

Рятувати ситуацію взявся хавбек Ліверпуля Алексіс Макаллістер, який знову вивів команду вперед. Як виявилося пізніше, цей удар не став вирішальним, адже ще відзначився Коді Гакпо.

Таким чином, після 31 туру АПЛ Ліверпуль посідає перше місце в турнірній таблиці, набравши 70 балів, а Шеффілд йде на останній сходинці, набравши 15 очок.