Арсенал - Брентфорд 2:1: огляд матчу та результат гри 09.03.2024

Лондонці здобули вкрай непрості три очки.
9 березня, 21:40
Арсенал - Брентфорд / Getty Images

У суботу, 9 березня, в рамках 28 туру АПЛ Арсенал приймав Брентфорд. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Лондонці вийшли вперед на 19-й хвилині гри завдяки зусиллям Деклана Райса. Гості зуміли відновити паритет під завісу першої половини гри. Голом відзначився Йоан Вісса.

Джерело: Getty Images

У другому таймі "канонірам" було вкрай непросто забити другий гол, адже Брентфорд добре оборонявся, але це тривало до 86-ї хвилини. Кай Гавертц відгукнувся на небезпечну подачу у штрафному майданчику суперника, забивши переможний м'яч.

Зазначимо, український захисник Арсеналу Олександр Зінченко з'явився на полі вперше за п'ять матчів, провівши лише трохи більше десяти хвилин.