Брентфорд - Ліверпуль 1:4 огляд матчу та результат гри 17.02.2024

Салах та компанія без проблем здобули три очки.
17 лютого, 16:30
ФК Ліверпуль  / Getty Images
ФК Ліверпуль / Getty Images

У суботу, 17 лютого, в рамках 25 туру АПЛ Брентфорд приймав Ліверпуль. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 4:1.

У першому таймі вболівальники змогли побачити лише один гол. Відзначився на 35-й хвилині форвард мерсисайдців Дарвін Нуньєс.

Вже в другій половині гри Алексіс Макаллістер двоїв перевагу своєї команди, а Мохамед Салах, який повернувся на поле, довів рахунок до розгромного.

На щастя для господарів, їхній лідер і форвард Айвен Тоуні зумів "розмочити" цей результат, але наприкінці Коді Гакпо все ж таки знову засмутив Бренфорд.