Вулвергемптон - Брентфорд 0:2: огляд матчу та результат гри 10.02.2024

Українець вийшов на останні 20 хвилин, після чого його команда добила суперника.
10 лютого, 19:00
Брентфорд / Getty Images

У суботу, 10 лютого, на Молінью програма 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги продовжилася зустріччю Вулвергемптона та Брентфорда.

Єгор Ярмолюк розпочав цей матч на лаві запасних та вийшов на поле на 69-й хвилині. Однак на той момент його команда вже вела в рахунку.

У середині першого тайму екс-захисник Реала та Манчестер Юнайтед Серхіо Регілон навісив із кутового, а Крістіан Норгорд зіграв на випередження і головою замкнув подачу, скориставшись помилкою воротаря.

А вже після появи українця на полі команда Томаса Франка подвоїла перевагу. На 77-й хвилині Віталі Янельт віддав передачу в штрафний майданчик на Айвена Тоуні, який ударом у дотик зробив рахунок 2:0.

За час, що залишився, команди більше не забивали. Брентфорд заробив три очки, які підняли його на 14 місце таблиці чемпіонату Англії. Вулвергемптон у свою чергу залишився десятим, маючи в активі 32 бали.