Король камбеків? Україна при Реброві чотири рази виграла, програючи по ходу матчу

Це 40% усіх ігор, проведених під керівництвом легенди українського футболу.
27 березня, 01:06
Сергій Ребров / Getty Images

Збірна України виступить на чемпіонаті Європи 2024 року після того, як вона обіграла збірну Ісландії (2:1) у фіналі плей-офф кваліфікації.

У середині першого тайму ісландці вийшли вперед, але після перерви "жовто-сині" зуміли не лише відігратися, а й здобути польову перемогу.

Варто зазначити, що це вже четвертий випадок, коли Україна під керівництвом Сергія Реброва організувала камбек із наступною перемогою.

Ребров очолив українську збірну у 2023 році і з того моменту команда провела десять матчів. Це означає, що 40% усіх ігор Україна завершила вольовою перемогою.

Раніше українці повторили цей успіх у матчах відбору на ЧЄ-2024 проти Північної Македонії (3:2), Мальти (3:1) та Боснії і Герцеговини (2:1).

Примітно, що до призначення Реброва збірна України здобувала вольову перемогу п'ять разів.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитись з усіма учасниками майбутнього чемпіонату Європи 2024 року, який цього літа пройде на футбольних полях Німеччини.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!