Атлетіко - Боруссія Д 2:1 відео голів та огляд найкращих моментів матчу Ліги чемпіонів

Дивіться на ISPORT усі найнебезпечніші моменти поєдинку.
11 квітня, 00:09
Родріго Де Пауль / Getty Images

У середу, 10 квітня, у рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Атлетіко на своєму полі приймає Боруссію Дортмунд.

На старті поєдинку "матрацники" вийшли вперед завдяки голу Де Пауля. Аргентиньок перехопив пас захисника гостей біля штрафного та одразу реалізував момент.

До кінця тайму господарі поля забили другий гол - Ліно реалізував момент після передачі Грізманна.

Після перерви "джмелі" відіграли один гол. Алле вийшов на поле з лави запасних і забив.